2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bureau- en vergaderstoelen
Beschreibung: Het leveren van ± 470 bureaustoelen. Naast het leveren van de nieuwe bureaustoelen moeten de oude bureaustoelen op een duurzame wijze worden afgevoerd. Het gaat hier om ± 500 oude bureaustoelen. Naast het leveren, afvoeren en onderhouden van (bureau)stoelen, behelst deze opdracht ook het revitaliseren van ± 490 vergaderstoelen. ± 470 bureaustoelen en ± 490 vergaderstoelen
Interne Kennung: 352282
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na het verstrijken van deze periode heeft opdrachtgever het recht de raamovereenkomst tweemaal met twee optiejaren te verlengen.