564193-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Dynamický nákupní systém pro stavební přípravu dobíjecích stanic pro PRO EMV, s.r.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém pro stavební přípravu dobíjecích stanic pro PRO EMV, s.r.o.
BeschreibungVeřejné zakázky zadávané v DNS budou veřejnými zakázkami na stavební práce podle § 14 odst. 3 ZZVZ. Konkrétně bude předmětem veřejných zakázek provedení veškerých stavebních a elektroinstalačních prací (včetně výkopových prací a pokládky kabeláže) a s nimi souvisejících dodávek kabelových souborů a technologií (s výjimkou pořízení samotné technologie dobíjecích stanic) a služeb nezbytných provedení uvedených prací a k umožnění instalace dobíjecí stanice a její napojení ze sítě, případně i vybudování parkovacích stání a kompletní infrastruktury potřebné k realizaci a provozování dobíjecí stanice, to vše v souladu s projektovou dokumentací. Bližší specifikace v zadávací dokumentaci.
Interne KennungDNS PRO EMV
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001