2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Systemu Sprzedaży Biletów na potrzeby Komunikacji Miejskiej w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu sprzedaży biletów na potrzeby Komunikacji Miejskiej w Krakowie (dalej: Systemu) wraz z usługą utrzymania i wsparcia serwisowego. Zamówienie składa się z następujących elementów: 1. zakres podstawowy: - dostawa Systemu wraz z aplikacjami mobilnymi, - dostawa urządzeń niezbędnych do działania Systemu, - uruchomienie, konfiguracja i licencjonowanie Systemu, - usługa utrzymania, wsparcia i serwisu Systemu (w tym aplikacji mobilnych i urządzeń); 2. zakres opcjonalny: - opcja 1 – integracja Systemu z Krajowym Węzłem Identyfikacji Elektronicznej (login.gov.pl), - opcja 2 – integracja Systemu z systemem biletomatów stacjonarnych, - opcja 3 – sukcesywna dostawa Nowego Nośnika biletu okresowego, - opcja 4 – przedłużenie usługi utrzymania, wsparcia i serwisu Systemu, - opcja 5 – rozszerzenie licencji o modyfikacje kodu źródłowego, przekazanie kodów źródłowych oraz przekazanie sprzętu, - opcja 6 – prace rozwojowe,
Interne Kennung: TE.261.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212517 Entwicklung von IT-Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72265000 Software-Konfiguration, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48460000 Softwarepaket für Analyse-, Wissenschafts-, Mathematik- oder Prognosezwecke, 48820000 Server, 34980000 Fahrscheine, 30216000 Magnetische oder optische Leser, 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48800000 Informationssysteme und Server, 66133000 Bearbeitung und Clearing, 66172000 Bearbeitung und Clearing von Finanzgeschäften, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72212610 Entwicklung von Datenbanksoftware, 79941000 Gebührenerhebung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3.5.2. Zakres opcjonalny: maksymalnie do upływu 36 miesięcy od dnia następnego po zakończeniu realizacji Etapu V i zarazem maksymalnie do upływu 141 miesięcy od dnia zawarcia umowy, w tym: 3.5.2.1. opcja 1, o której mowa w pkt 3.1.2 - w terminie określonym w zleceniu, nie krótszym jednak niż do 3 miesięcy od dnia otrzymania przez Wykonawcę zlecenia w tym zakresie i z zastrzeżeniem, iż początek terminu realizacji tej opcji może przypadać najwcześniej od dnia zakończenia realizacji Etapu I, 3.5.2.2. opcja 2, o której mowa w pkt 3.1.2 - w terminie określonym w zleceniu, nie krótszym jednak niż do 3 miesięcy od dnia otrzymania przez Wykonawcę zlecenia w tym zakresie i z zastrzeżeniem, iż początek terminu realizacji tej opcji może przypadać najwcześniej od dnia zakończenia realizacji Etapu I, 3.5.2.3. opcja 3, o której mowa w pkt 3.1.2 - w terminie określonym w zleceniu, z zastrzeżeniem, iż początek terminu realizacji tej opcji może przypadać najwcześniej od dnia rozpoczęcia realizacji Etapu V Przedmiotu umowy do zakończenia tego etapu, a w razie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, o której mowa w § 2 ust. 2 pkt 2 lit. d) – do czasu zakończenia realizacji UWiS w zakresie zamówienia opcjonalnego (Etapu VI) lub do wyczerpania puli 250.000 sztuk Nowych Nośników Biletów KMK, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej, przy czym Zamawiający jest uprawniony do złożenia w tym okresie jednego lub kilku oświadczeń o skorzystaniu z prawa tej opcji maksymalnie na łącznie 250.000 sztuk Nowych Nośników Biletów, 3.5.2.4. opcja 4, o której mowa w pkt 3.1.2 - przez okres wskazany w zleceniu, przypadający od dnia następnego po zakończeniu realizacji Etapu V maksymalnie do upływu 36 miesięcy liczonych od tego dnia, przy czym Zamawiający jest uprawniony do złożenia w tym okresie jednego lub kilku oświadczeń o skorzystaniu z prawa tej opcji każdorazowo przedłużając świadczenie UWiS o okres 12 lub 24 lub 36 miesięcy, jednak na łączny czas trwania nie dłuższy niż 36 miesięcy od dnia następnego po zakończeniu realizacji Etapu V, 3.5.2.5. opcja 5, o której mowa w pkt 3.1.2 - w terminie określonym w zleceniu przypadającym na koniec Etapu V Przedmiotu umowy albo - w razie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, o której mowa w § 2 ust. 2 pkt 2 lit. d) Umowy – w terminie zakończenia danego okresu UWiS opcjonalnego, jeśli oświadczenie woli Zamawiającego w tym zakresie nie zostało złożone we wcześniejszym terminie do tego uprawniającym, najpóźniej jednak w terminie upływu 36 miesięcy od dnia następnego po zakończeniu realizacji Etapu V. 3.5.2.6. opcja 6, o której mowa w pkt 3.1.2 -w terminie określonym w zleceniu , przypadającym od dnia zawarcia Umowy do zakończenia realizacji Etapu V Przedmiotu umowy, a w razie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, o której mowa w § 2 ust. 2 pkt 2 lit. d) – w terminie określonym w zleceniu przypadającym do czasu zakończenia realizacji UWiS w zakresie zamówienia opcjonalnego (Etapu VI) lub do wyczerpania puli 10.000 roboczogodzin, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej, przy czym Zamawiający jest uprawniony do złożenia w tym okresie jednego lub kilku oświadczeń o skorzystaniu z prawa tej opcji maksymalnie na łącznie 10.000 roboczogodzin.”