2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gladheidsbestrijding in havengebieden Delfzijl en Eemshaven
Beschreibung: De te verrichten werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - Gereed maken vloot voor gladheidsbestrijding; - Ter beschikking stellen opslagcapaciteit voor dooimiddelen; - Ter beschikking stellen tractie en materiaal; - Preventieve gladheidsbestrijding; - Curatieve gladheidsbestrijding; - Het opstellen van een plan van aanpak; - Het opschalen van mensen en middelen op het moment van omvangrijke gladheid; - Beheer & afroep voorraad natte en droge component dooimiddelen. De te verrichten werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - Gereed maken vloot voor gladheidsbestrijding; - Ter beschikking stellen opslagcapaciteit voor dooimiddelen; - Ter beschikking stellen tractie en materiaal; - Preventieve gladheidsbestrijding; - Curatieve gladheidsbestrijding; - Het opstellen van een plan van aanpak; - Het opschalen van mensen en middelen op het moment van omvangrijke gladheid; - Beheer & afroep voorraad natte en droge component dooimiddelen.
Interne Kennung: P010164
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van tweemaal twee winterseizoenen.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: P010164
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90630000 Servicios de limpieza y eliminación de hielo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: