2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Beheer KA
Beschreibung: De opdracht omvat het beheren van de volledige ICT-infrastructuur met betrekking tot kantoorautomatisering. ICT-beheer verwijst naar het proces van plannen, implementeren, beheren en onderhouden van de IT-infrastructuur en -systemen binnen de organisatie van opdrachtgever . Dit bestaat uit het functioneel beheer, applicatiebeheer en technisch beheer. In sommigen gevallen maakt ook het vervangen van de hardware onderdeel uit van de scope. Zie documentatie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72513000 Büroautomatisierungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie documentatie Zie documentatie
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie dcoumentatie.