2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja oświetlenia – wymiana opraw wyładowczych na oprawy w technologii LED - PAKIET 3 ul. Bałtyckiej, Placu Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, ul. Synów Pułku, ul. Śliwy, ul. Niepodległości i ul. Wojska Polskiego w Olsztynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wymiana opraw wyładowczych na oprawy w technologii LED. Zakres usługi: 1) Wykonanie demontażu 422 szt., istniejących opraw wyładowczych. Materiał z demontażu musi zostać przekazany w stanie nienaruszonym protokolarnie na stan magazynowy ZDZiT. W przypadku stwierdzenia przez Zamawiającego, że demontowany materiał jest wyeksploatowany i nie nadaje się do ponownego wykorzystania, Wykonawca zobowiązany jest do jego utylizacji na własny koszt. 2) Montaż opraw w technologii LED (wg obliczeń fotometrycznych w załączeniu) wraz z podłączeniem i niezbędnym programowaniem 422 szt. 3) Wykonanie powykonawczych pomiarów fotometrycznych mających na celu potwierdzenie czy zamontowany materiał spełnił wymagania i założenia zawarte w obliczeniach fotometrycznych. 4) W szafach oświetleniowych: SO-002, SO-007, SO-036, SO-037 i SO-176 wykonanie pomiarów parametrów sieci, a w przypadku przekroczenia wartości dopuszczalnych w zakresie występowania mocy biernej należy dokonać grupową kompensację punktu zasilającego (dostawienie dodatkowej szafki z kompensatorem przy istniejącym SO). Celem niniejszego postępowania jest otrzymanie zamówienia o określonej w SWZ jakości. Z tych względów Zamawiający dołożył należytej staranności, aby przedmiot zamówienia nie został opisany przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, które mogłoby doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów. Jeżeli, pomimo tego, okaże się, że w jakimkolwiek miejscu SWZ oraz w załącznikach do niej występują takie wskazania, nie należy ich traktować jako wymagań odnoszących się do przedmiotu zamówienia, a należy je rozpatrywać wyłącznie w kategoriach wskazań o charakterze informacyjnym (niewiążących dla Wykonawców). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: NZ.2510.48.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy Przetargowej https://zamowienia.olsztyn.eu/. 2. Wykonawca posiadający konto na Platformie Przetargowej https://zamowienia.olsztyn.eu/ ma dostęp do możliwości złożenia, zmiany, wycofania oferty (w tym oferty dodatkowej), a także funkcjonalności pozwalających na składanie wniosków o wyjaśnienie treści SWZ oraz komunikację z Zamawiającym w pozostałych obszarach. 3. Wymagania techniczne i organizacyjne sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej przy wykorzystaniu Platformy Przetargowej, tj.: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; 2) komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 10 , Mac Os x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje; 3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa najlepiej najnowszej dostępnej wersji obsługująca TLS 1.2 z wyjątkiem Internet Explorer; 4) włączona obsługa JavaScript; 5) zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie *.pdf.; 6) podłączony lub wbudowany do komputera czytnik karty kryptograficznej wydanej przez wystawcę certyfikatu używanego przez Użytkownika lub aplikacja komputerowa spełniająca funkcje takiego czytnika (tzw. podpis chmurowy). 4. Informacje na temat specyfikacji połączenia, formatu przesyłanych danych oraz szyfrowania i oznaczania czasu przekazania i odbioru danych, tj.: 1) dopuszczalne formaty przesyłanych danych, tj. plików o wielkości do 150 MB w formatach: . doc, .pdf, .zip, .docx, .xls, .xlsx, .rar, .7zip, .jpg, .jpeg, .png, .txt, .tiff, .xades, .sig oraz inne formaty dokumentów z wyjątkiem plików wykonywalnych 2) informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych: plik załączony przez Użytkownika na Platformie Przetargowej i zapisany, widoczny jest w systemie, jako zaszyfrowany – format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez zamawiającego po upływie terminu składania ofert. 3) oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę Przetargową stanowi datę oraz dokładny czas (dd mmmm rrr hh:mm:ss) generowany według czasu platformy Microsoft Azure, który jest synchronizowany ze znacznikiem czasu UTC. Zamawiający zaleca format przesyłanych danych: .pdf. 5. Zamawiający udostępnia wykonawcom instrukcje pod linkiem https://zamowienia.olsztyn.eu/#/help w następującym zakresie: 1) regulamin korzystania z Platformy Przetargowej, 2) instrukcja dla Wykonawcy, 6. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych musi być zgody z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 poz. 2452) oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. z 2020 poz. 2415). 7. W niniejszym postępowaniu zastosowana będzie tzw. „procedura odwrócona”, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31527200 Außenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31532000 Teile für Lampen und Beleuchtungskörper
5. Los
Los: LOT-0002