564228-2026 - Ergebnis
Slowenien – Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung – Okolju prijazne storitve čiščenja prostorov UL FFA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Okolju prijazne storitve čiščenja prostorov UL FFA
Beschreibung: Predmet javnega naročanja so okolju prijazne storitve čiščenja prostorov naročnika na naslovu Aškerčeva cesta 7, Aškerčeva cesta 9 in Tržaška cesta 32 v Ljubljani, v obsegu, kvaliteti in rokih, definiranih z razpisno dokumentacijo ter v skladu z zakoni, pravilniki in ostalimi predpisi, veljavnimi na področju RS.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 526339