2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyposażenie wszystkich nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Międzyrzecz w pojemniki do zbierania odpadów komunalnych oraz odbiór odpadów komunalnych od 01.09.2025 r. do 31.08.2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie wszystkich nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Międzyrzecz w pojemniki do zbierania odpadów komunalnych i utrzymywanie ich w należytym stanie oraz na odbiór odpadów komunalnych z tych nieruchomości w okresie od 01.09.2025 r. do 31.08.2026 r. 2. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest odebrać następujące rodzaje odpadów komunalnych: 1) Zmieszane odpady komunalne zebrane w pojemnikach (pojemnik koloru czarnego opisane „Zmieszane” lub „Niesegregowane”), 2) Odpady zebrane selektywnie w pojemnikach/workach z podziałem na 4 frakcje: a) papier, tektura (pojemniki lub worki koloru niebieskiego opisane „Papier”), b) tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe i metale (pojemniki lub worki koloru żółtego opisane „Metale i tworzywa sztuczne”), c) szkło (pojemniki lub worki koloru zielonego opisane „Szkło”), d) ulegające biodegradacji (pojemniki koloru brązowego opisane „Bio”), 3) odpady „problemowe” tj. meble, zużyte opony, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, ceramika łazienkowa, drzwi, okna, i inne odpady wielogabarytowe, 4) przeterminowane leki zebrane w specjalnych zamykanych pojemnikach o poj. min 60 l przeznaczonych na przeterminowane leki ustawionych w 5 aptekach zlokalizowanych na terenie gminy Międzyrzecz tj.: a) Apteka „Przy Szpitalu”, ul. Marcinkowskiego 67, 66-300 Międzyrzecz b) Apteka „Aspirynka”, Os. Centrum 3, 66-300 Międzyrzecz c) Apteka „Grodzka”, ul. Zachodnia 8, 66-300 Międzyrzecz d) Apteka „Dbam o Zdrowie”, ul. Konstytucji 3 Maja 2, 66-300 Międzyrzecz e) Apteka „Medyk”, ul. Bolesława Chrobrego 23, 66-300 Międzyrzecz 5) odpady segregowane z miejsc publicznych takie jak: papier, tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe i metale oraz szkło zebrane w pojemnikach na odpady segregowane: zamykane na kłódkę lub łańcuch ze specjalnymi otworami umożliwiającymi wrzucanie poszczególnych rodzajów odpadów tj.: a) utwardzony teren przy ul. Krasińskiego 5 na działce o numerze ewidencyjnym 515/1, obręb – Międzyrzecz 2, b) utwardzony teren przy ul. Hugo Kołłątaja 1 na granicy działek o numerach ewidencyjnych 45 i 261/57, obręb – Międzyrzecz 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany lokalizacji aptek lub miejsc publicznych. Zmiana lokalizacji obejmuje teren miasta Międzyrzecz. 3. Wielkość zamówienia: Szacunkowa ilość odpadów komunalnych w okresie realizacji zamówienia wynosi 9.000 Mg, w tym: - na obszarze miejskim 6.570 Mg, - na obszarze wiejskim 2.430 Mg. W wyżej przedstawionej ilości odpadów zawarte są też odpady zebrane selektywnie z podziałem na 5 frakcji: a) papier, tektura – w ilości szacunkowej 300 Mg, b) tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe i metale – w ilości szacunkowej 600 Mg, c) szkło – w ilości szacunkowej 400 Mg, d) odpady ulegające biodegradacji – w ilości szacunkowej 1.500 Mg, e) odpady „problemowe” w ilości szacunkowej 400 Mg 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 289715-2025
Interne Kennung: WRG.271.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie wszystkich nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Międzyrzecz w pojemniki do zbierania odpadów komunalnych i utrzymywanie ich w należytym stanie oraz na odbiór odpadów komunalnych z tych nieruchomości w okresie od 01.09.2025 r. do 31.08.2026 r. 2. Wielkość zamówienia: Szacunkowa ilość odpadów komunalnych w okresie realizacji zamówienia wynosi 9.000 Mg, w tym: - na obszarze miejskim 6.570 Mg, - na obszarze wiejskim 2.430 Mg. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: Odpady