564243-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Immunsera und Immunglobuline – Liek s účinnou látkou palivizumab
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Liek s účinnou látkou palivizumab
Beschreibung: Predmetom zákazky je: Liek s účinnou látkou palivizumab Palivizumab je rekombinantná humanizovaná monoklonálna protilátka vyrobená technológiou DNA v hostiteľských bunkách myelómu myší. Jedna 0,5 ml injekčná liekovka obsahuje 50 mg palivizumabu Liek je indikovaný na prevenciu závažného ochorenia dolných dýchacích ciest vyžadujúceho hospitalizáciu, ktoré je vyvolané respiračným syncyciálnym vírusom (RSV) u detí s vysokým rizikom ochorenia RSV: • deti, ktoré sa narodili v 35. týždni gravidity alebo skôr a na začiatku sezóny RSV sú mladšie ako 6 mesiacov; • deti do 2 rokov, u ktorých bola v posledných 6 mesiacoch potrebná liečba bronchopulmonálnej dysplázie; • deti do 2 rokov s hemodynamicky signifikantným vrodeným srdcovým ochorením
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651500 Immunsera und Immunglobuline
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 116-2026
Menge: 1 200 Stück