2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kybernetická bezpečnost Nemocnice Blansko
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky je zajištění zvýšení kybernetické bezpečnosti a celkové úrovně zabezpečení nemocnice. Předmětem veřejné zakázky je provedení analýzy, vytvoření bezpečnostního auditu, bezpečnostních politik, zdokumentování jednotlivých postupů a zavedení nezbytných bezpečnostních opatření, která dokážou povýšit celkovou kybernetickou bezpečnost provozu zadavatele, a to zejména prostřednictvím plnění, která mají být předmětem dodávek v 1. a 2. části veřejné zakázky, součástí plnění je rovněž poskytování služeb podpory a rozvoje. 1. část VZ: Dodávka informačních systémů (IS) - HW a SW vybavení pro zvýšení kybernetické bezpečnosti 2. část VZ: Dodávka informačních systémů (IS) - HW a SW zajištění vnitřní sítě v oblasti kybernetické bezpečnosti
Interne Kennung: 11/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48214000 Netzbetriebssystemsoftwarepaket, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72263000 Software-Implementierung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka informačních systémů (IS) - HW a SW vybavení pro zvýšení kybernetické bezpečnosti
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka informačních systémů (IS) - HW a SW vybavení pro zvýšení kybernetické bezpečnosti zahrnující nástroje pro sběr logů, testy zranitelnosti, ochrany proti úniku dat, bezpečné uchování záloh, jednotné ověřování uživatelů, řízení privilegovaných účtů, antivirová a antispamová ochrana elektronické pošty a infrastruktura pro bezpečnostní technologie.
Interne Kennung: 11/2025-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 32420000 Netzausrüstung, 48214000 Netzbetriebssystemsoftwarepaket, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72263000 Software-Implementierung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka informačních systémů (IS) - HW a SW zajištění vnitřní sítě v oblasti kybernetické bezpečnosti
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka informačních systémů (IS) - dodávka HW a SW zajištění vnitřní sítě v oblasti kybernetické bezpečnosti. Dodávka a montáž kompletního vybavení a realizace technických bezpečnostních opatření pro analýzu datových toků. Zabezpečení komunikační sítě - autentizační, autorizační a účtovací systém umožňující ověřovat přihlášení uživatele do počítačové sítě a správců do aktivních síťových prvků. Implementace dvojice datacentrových switchů a WiFi kontrolérů.
Interne Kennung: 11/2025-2