564249-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen – ”Servicii de revizie tip R9 la automotoarele Desiro SR 20D – Revizie Capitala si alte servicii de reparatii constatate in prezenta Recepţiei CFR pe fluxul tehnologic de revizie tip R9”
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ”Servicii de revizie tip R9 la automotoarele Desiro SR 20D – Revizie Capitala si alte servicii de reparatii constatate in prezenta Recepţiei CFR pe fluxul tehnologic de revizie tip R9”
Beschreibung: ”Servicii de revizie tip R9 la automotoarele Desiro SR 20D – Revizie Capitala si alte servicii de reparatii constatate in prezenta Recepţiei CFR pe fluxul tehnologic de revizie tip R9” Operatorul economic va putea solicita clarificari cu 18 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, entitatea contractanta raspunzand in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare cu 11 zile inaintea termenului limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: SNTFCMR 28/2021 avand codul unic de identificare A1-RO11054545-2021-5985 (varianta 27.07.2021).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Cantitatea minima si maxima a acordului cadru precum si a celui mai mare contract subsecvent ce urmeaza a se achizitiona este conform Anexei C, atasata la documentatia de atribuire, din cauza caracterelor limitate.
Interne Kennung: 1