564278-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Servisní služby zdravotnických prostředků vybrané zdravotnické techniky - ambulance
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServisní služby zdravotnických prostředků vybrané zdravotnické techniky - ambulance
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytování servisních služeb vybrané zdravotnické techniky na specializovaných ambulancích.
Interne KennungOŘN-65/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionena) Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na tuto veřejnou zakázku dle následujících podmínek: v případě, že vznikne potřeba rozšířit rozsah servisovaných přístrojů (tj. další stejný přístroj nebo vyšší vývojové řady, a to za cenu servisu stejnou, případně nižší), tzn., že podstata závazku či jednotková cena se nezmění (případně sníží), bude možné formou písemného dodatku ke smlouvě učinit tuto změnu. b) Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy též v případě, že vznikne potřeba zúžit rozsah servisovaných přístrojů (např. z důvodu jejich vyřazení z používání), a to adekvátně o cenu servisu u předmětného přístroje uvedenou, formou písemného dodatku bude možné ke smlouvě učinit tuto změnu; c) Zadavatel též připouští změnu závazku ze smlouvy v důsledku inflační vlivů, viz odstavec 6.6 v návrhu smlouvy.