See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dviračių ir kitų mikrojudumo priemonių saugyklos ir kitos susijusios paslaugos
Beschreibung: Pirkimo objektas apima dviračių ir kitų mikrojudumo priemonių saugyklas, įskaitant projektavimo paslaugas, gamybą, įrengimo darbus, vaizdo stebėjimo ir įeigos kontrolės sistemų įrengimą, integraciją su Pirkimo vykdytojo sistemomis, programinės įrangos diegimą, paleidimą – derinimą, garantinę priežiūrą, techninį aptarnavimą ir kitas susijusias paslaugas
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44421600 Tresorschließfächer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dviračių ir kitų mikrojudumo priemonių saugyklos
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Dviračių ir kitų mikrojudumo priemonių saugyklos be projektavimo paslaugų
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Dviračių ir kitų mikrojudumo priemonių saugyklų techninės priežiūros ir aptarnavimo paslaugos
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Dviračių ir kitų mikrojudumo priemonių saugyklos (taikomi nacionalinio saugumo reikalavimai)
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Dviračių ir kitų mikrojudumo priemonių saugyklos be projektavimo paslaugų (taikomi nacionalinio saugumo reikalavimai)
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Dviračių ir kitų mikrojudumo priemonių saugyklų techninės priežiūros ir aptarnavimo paslaugos (taikomi nacionalinio saugumo reikalavimai)
Interne Kennung: 6