See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa pięciu kombajnów chodnikowych klasy 150 kW wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Mysłowice-Wesoła
Beschreibung: Dzierżawa pięciu kombajnów chodnikowych klasy 150 kW wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Mysłowice-Wesoła z podziałem na 5 zadań
Interne Kennung: 602600819
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43000000 Maschinen und Geräte für Bergbau und Steinbrecharbeiten, Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Dzierżawa kombajnu chodnikowego klasy 150 kW wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy
Beschreibung: Zadanie nr 1: Dzierżawa kombajnu chodnikowego klasy 150 kW wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy
Interne Kennung: 602600819 - Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 90 dni w opcji
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Dzierżawa kombajnu chodnikowego klasy 150 kW wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy
Beschreibung: Zadanie nr 2: Dzierżawa kombajnu chodnikowego klasy 150 kW wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy
Interne Kennung: 602600819 - Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Dzierżawa kombajnu chodnikowego klasy 150 kW wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy
Beschreibung: Zadanie nr 3: Dzierżawa kombajnu chodnikowego klasy 150 kW wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy
Interne Kennung: 602600819 - Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: Dzierżawa kombajnu chodnikowego klasy 150 kW wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy
Beschreibung: Zadanie nr 4: Dzierżawa kombajnu chodnikowego klasy 150 kW wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy
Interne Kennung: 602600819 - Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: Dzierżawa kombajnu chodnikowego klasy 150 kW wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy
Beschreibung: Zadanie nr 5: Dzierżawa kombajnu chodnikowego klasy 150 kW wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy
Interne Kennung: 602600819 - Zadanie nr 5