2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka materiálu pro vodorovné dopravní značení 2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky silniční rozpouštědlové bílé a žluté barvy, balotin a rozpouštědel (ředidel), vhodných pro aplikaci stříkací pistolí a tryskami bez nutnosti úprav zařízení, určených pro použití na vysokotlakých značkovacích strojích (stříkací pistole + trysky) typu AIRLESS, kompatibilní minimálně se stroji: -HOFMANN H18-1 AIRLESS, -HOFMANN H9 AIRLESS, -ručně vedené značkovače. Minimální technické požadavky na předmět veřejné zakázky jsou ve formě textu uvedeny v obchodních a technických podmínkách zadavatele, které jsou přílohou č. 2 této zadávací dokumentace pod názvem „Návrh Rámcové smlouvy“. Výkonnostní parametry Pro rozpouštědlovou bílou barvu se stanovuje minimální požadavek na retroreflexi (R) po 24 měsících ve výši nejméně 150 mcd·m⁻²·lx⁻¹, přičemž tato hodnota je určena jako průměr ze všech měřených míst. Splnění tohoto požadavku je dodavatel povinen doložit katalogovým listem výrobku, případně technickým listem nebo odpovídajícím certifikátem.
Interne Kennung: SUSPK/6135/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44811000 Straßenmarkierungsfarbe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928471 Beschilderungsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001