564413-2026 - Ergebnis
Rumänien – Finanzen und Liquiditätssteuerung – Acord cadru de servicii de casierie pentru trezoreriile statului organizate fara casierie tezaur
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de servicii de casierie pentru trezoreriile statului organizate fara casierie tezaur
Beschreibung: Acord cadru de servicii de casierie pentru trezoreriile statului organizate fara casierie tezaur Raspunsul autoritatii contractante la solicitarile de clarificari va fi transmis cu 10 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari cu 15 zile inainte de termenul limita pentru depunere a oferetelor.
Interne Kennung: DSI 1766/10.02.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66600000 Finanzen und Liquiditätssteuerung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii de casierie pentru trezoreria statului organizata fara casierie tezaur in localitatea Campulung, jud. Arges
Beschreibung: Servicii de casierie pentru trezoreria statului organizata fara casierie tezaur in localitatea Campulung, jud. Arges, conform cerintelor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de casierie pentru trezoreria statului organizata fara casierie tezaur in localitatea Curtea de Arges, jud. Arges
Beschreibung: Servicii de casierie pentru trezoreria statului organizata fara casierie tezaur in localitatea Curtea de Arges, jud. Arges, conform cerintelor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de casierie pentru trezoreria statului organizata fara casierie tezaur in localitatea Mioveni, jud. Arges
Beschreibung: Servicii de casierie pentru trezoreria statului organizata fara casierie tezaur in localitatea Mioveni, jud. Arges, conform cerintelor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Servicii de casierie pentru trezoreria statului organizata fara casierie tezaur in localitatea Costesti, jud. Arges
Beschreibung: Servicii de casierie pentru trezoreria statului organizata fara casierie tezaur in localitatea Costesti, jud. Arges, conform cerintelor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Servicii de casierie pentru trezoreriia statului organizata fara casierie tezaur in localitatea Topoloveni, jud. Arges
Beschreibung: Servicii de casierie pentru trezoreriia statului organizata fara casierie tezaur in localitatea Topoloveni, jud. Arges, conform cerintelor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Servicii de casierie pentru trezoreriile statului organizate fara casierie tezaur in localitatea Turnu Magurele, jud. Teleorman
Beschreibung: Servicii de casierie pentru trezoreriile statului organizate fara casierie tezaur in localitatea Turnu Magurele, jud. Teleorman, conform cerintelor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Servicii de casierie pentru trezoreriile statului organizate fara casierie tezaur in localitatea Videle, jud. Teleorman
Beschreibung: Servicii de casierie pentru trezoreriile statului organizate fara casierie tezaur in localitatea Videle, jud. Teleorman, conform solicitarilor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Servicii de casierie pentru trezoreria statului organizata fara casierie tezaur in localitatea Lehliu Gara, jud. Calarasi
Beschreibung: Servicii de casierie pentru trezoreria statului organizata fara casierie tezaur in localitatea Lehliu Gara, jud. Calarasi, conform cerintelor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 8