564414-2026 - Ergebnis
Rumänien – Bewachungsdienste – Servicii de paza pentru centrala și subunitățile DS Arad
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de paza pentru centrala și subunitățile DS Arad
Beschreibung: Achiziția vizează servicii de pază cu personal calificat și autorizat a obiectivelor aparținând Direcției silvice Arad, pentru sediul Direcției silvice Arad printr-un singur post, conform prevederilor caietului de sarcini, pe o perioadă de 4 ani. Se va încheia acord cadru cu un operator și contracte subsecvente anuale.
Interne Kennung: 7ARC345_25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Servicii de pază cu personal autorizat, 1 post amplasat la sediul D.S. Arad, str. Episcopiei nr. 48, municipiul Arad, pentru o perioadă de 4 ani. Cantitatea totală de ore necesare aferentă acordului cadru este de 35040 ore. Descrierea serviciilor, adresa de prestare, intervalele orare și toate celelalte informații necesare întocmirii ofertei, sunt cuprinse în documentația de atribuire atașată. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări, înainte de data limită de depunere a ofertelor: 18. Autoritatea contractantă va răspunde tuturor solicitărilor de clarificare, o singură dată, în a 14-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 1