See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Iisalmen Kulttuurikeskuksen peruskorjaus- ja uudistamishanke, Rakennusurakka
Beschreibung: Hankinta käsittää Iisalmen Kulttuurikeskuksen peruskorjaus ja uudistaminen hankkeen töiden toteuttamisen rakennusurakan osalta, katso Hankinnan kuvaus -asiakirja. Tarjouspyyntöaineisto aineisto saatavilla 20.3.2026 kello 16.00 alkaen osallistumislinkin kautta.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-044223-LOT-0001