2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transliavimo serverio komplektas
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti transliavimo serverio komplektą su susijusiomis paslaugomis.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Perkančiajai organizacijai sudarius sutartį dėl informacinės televizijos programos „Seimas tiesiogiai“ siuntimo viešai prieinamu AB Lietuvos radijo ir televizijos centro skaitmeninės antžeminės televizijos tinklu ir pradėjus transliuoti programą visos Lietuvos Respublikos mastu bei įvertinus turimos įrangos patikimumą, atsirado skubus poreikis įsigyti dubliuojančią įrangą programos transliavimo patikimumui užtikrinti.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32210000 Bild- und Tonübertragungseinrichtung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0