2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis trzech agregatów prądotwórczych gazowych typ G3516H produkcji CATERPILLAR, znajdujących się na terenie Ciepłowni PEC „Legionowo”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwis trzech agregatów prądotwórczych gazowych typ G3516H produkcji CATERPILLAR, znajdujących się na terenie Ciepłowni PEC „Legionowo” w podziale na 3 zadania.
Interne Kennung: ZP/2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 376 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Przeglądy, zgodnie z DTR (z wyłączeniem remontu kapitalnego IF po 80000MTh)
Beschreibung: Zadanie 1: Przeglądy, zgodnie z DTR (z wyłączeniem remontu kapitalnego IF po 80000MTh), trzech agregatów prądotwórczych gazowych typ G3516H produkcji CATERPILLAR znajdujących się na terenie Ciepłowni PEC „Legionowo”. W okresie od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2027 r. przewiduje się 23 przeglądów P1000, 12 przeglądów P2000, 3 przeglądów P4000. 3 przeglądów P8000 oraz 3 przeglądy TC01 P16000. Wykonawca dostarczy olej smarny i płyn chłodniczy niezbędny do przeglądów.
Interne Kennung: ZP/2/2025 cz. 1
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Serwis, w okresie od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2027 r., trzech agregatów prądotwórczych gazowych typ G3516H produkcji CATERPILLAR znajdujących się na terenie Ciepłowni PEC „Legionowo”.
Beschreibung: Prace serwisowe mają zapewnić możliwość pracy każdego z agregatów przez okres minimum 6500 MTh w roku 2026 i minimum 8000MTh w roku 2027. Zakres usług Wykonawcy obejmie: bieżące naprawy silników gazowych, zapewnienie obsługi serwisowej standby (obsługa awarii 24h), dostarczenie wszelkich niezbędnych części koniecznych do utrzymania ciągłej pracy silników gazowych.
Interne Kennung: ZP/2/2025 cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: Komplet usług serwisowo-naprawczych wynikających z osiągnięcia 80 000MTh pracy trzech agregatów prądotwórczych gazowych typ G3516H produkcji CATERPILLAR wraz z instalacjami pomocniczymi i sterującymi wchodzącymi w skład wysokosprawnej kogeneracji, znajdujących się na terenie Ciepłowni PEC „Legionowo”, w 2026/2027 r., w uzgodnionych z Zamawiającym terminach, z podziałem na czynności
Beschreibung: a. Czynności nr 1 – przegląd po 80 000MTh TE dla AG1 b. Czynności nr 2 – przegląd po 80 000MTh TE dla AG2 c. Czynności nr 3 – przegląd po 80 000MTh TE dla AG3.
Interne Kennung: ZP/2/2025 cz. 3