See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania budynków oraz utrzymania czystości na terenach zewnętrznych Jednostek należących do Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: kompleksowe sprzątanie i utrzymanie w czystości pomieszczeń w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze w woj. lubuskim oraz terenów zewnętrznych, w tym odśnieżanie i usuwanie oblodzeń w okresie zimowym, wraz z dostawą materiałów toaletowych oraz innych materiałów i produktów służących do utrzymania stałej czystości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 5 do SWZ. Przedmiot zamówienia składa się z zamówienia podstawowego oraz zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji. Na zamówienie podstawowe składa się: - sprzątanie pomieszczeń wewnętrznych; - utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych; - odśnieżanie terenów zewnętrznych. Na zamówienie realizowane w ramach prawa opcji składa się: - sprzątanie dodatkowych powierzchni wewnętrznych; - sprzątanie powierzchni wewnętrznych po usunięciu awarii; - maszynowe doczyszczanie podłóg; - polimeryzacja podłóg; - usługa prania wykładzin dywanowych; - usługa wywozu śniegu; - usługa pryzmowania śniegu; - usługa wywozu zalegających liści; - usługa odśnieżania dachu; - usługa usuwania sopli z dachu.
Interne Kennung: 0801-ILZ.260.24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Usługa sprzątania budynków oraz utrzymania czystości na terenach zewnętrznych Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze, obiekty w Gorzowie Wlkp.;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: kompleksowe sprzątanie i utrzymanie w czystości pomieszczeń w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze w woj. lubuskim oraz terenów zewnętrznych, w tym odśnieżanie i usuwanie oblodzeń w okresie zimowym, wraz z dostawą materiałów toaletowych oraz innych materiałów i produktów służących do utrzymania stałej czystości.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Usługa sprzątania budynków oraz utrzymania czystości na terenach zewnętrznych Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze, obiekty w Międzyrzeczu i Świebodzinie
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Usługa sprzątania budynków oraz utrzymania czystości na terenach zewnętrznych Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze, obiekty w Słubicach i Świecku
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część – IV Usługa sprzątania budynków oraz utrzymania czystości na terenach zewnętrznych Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze, obiekty w Rzepinie
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część – V Usługa sprzątania budynków oraz utrzymania czystości na terenach zewnętrznych Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze, obiekty we Wschowie.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Część VI - Usługa sprzątania budynków oraz utrzymania czystości na terenach zewnętrznych Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze, obiekty IAS w Zielonej Górze (ul. Sikorskiego 2, Batorego 18, Westerplatte 11,Dąbrowskiego 41b, Pieniężnego 24, Lotników 12B,Kostrzyńska 14,PG Gubinek, w Krośnie Odrzańskim, w Nowej Soli
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Część VII - Usługa sprzątania budynków oraz utrzymania czystości na terenach zewnętrznych Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze, obiekty w Żaganiu, Żarach, Olszynie
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII - Usługa sprzątania budynków oraz utrzymania czystości na terenach zewnętrznych Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze, obiekty w Drezdenku
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Część IX - Usługa sprzątania budynków oraz utrzymania czystości na terenach zewnętrznych Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze, obiekty w Sulęcinie
Interne Kennung: 9