564480-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa trzech serwerów z oprogramowaniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa trzech serwerów z oprogramowaniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa trzech serwerów z akcesoriami, okablowaniem, systemami operacyjnymi oraz usługą gwarancji i serwisu o jednakowej konfiguracji sprzętowej, przeznaczonych do pracy w ramach tego samego środowiska informatycznego Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SWZ. 1. Zamawiający wymaga, aby wszystkie dostarczone serwery były urządzeniami tego samego producenta, tej samej marki, modelu i generacji oraz posiadały identyczną konfigurację sprzętową, w szczególności w zakresie procesorów, pamięci operacyjnej, kontrolerów pamięci masowej, dysków, kart sieciowych, zasilaczy, układów zarządzania i wersji oprogramowania układowego. Jednolitość sprzętu jest niezbędna dla zapewnienia pełnej kompatybilności urządzeń wymaganej przez architekturę klastra serwerowego, a co za tym idzie możliwości stosowania wspólnych konfiguracji, sterowników, pakietów aktualizacyjnych, procedur administracyjnych oraz narzędzi monitorowania i zarządzania. 2. W ramach niniejszego zamówienia Zamawiający wymaga aby Wykonawca jeden (1) z trzech zamawianych serwer z oprogramowaniem dostarczył do siedziby Zamawiającego najpóźniej do dnia 23.12.2026 roku. Wymóg jest spowodowany pilną potrzebą wymiany uszkodzonego serwera oraz możliwość sfinansowania nowego serwera z oprogramowaniem z dotacji celowej.
Interne KennungSZ-26.61.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1.Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą Pzp” oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. W zakresie nieuregulowanym przez ww. akty prawne stosuje się przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny. 2. Zamawiający zastosuje procedurę o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. W pierwszej kolejności Zamawiający dokonana badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Instrukcja o sposobie porozumiewania się zamawiającego z Wykonawcą określono w rozdziale 12 SWZ. 4. Opis sposobu przygotowania ofert - rozdział 15 SWZ. 5. Wykaz podmiotowych środków dowodowych oraz wykaz ich przygotowania - rozdział 9 SWZ. 6. Wykaz przedmiotowych środków dowodowych - rozdział 4 SWZ. 7. Opis kryteriów oceny ofert i sposobu oceny ofert - rozdział 19 SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48621000 Betriebssystemsoftwarepaket für Zentralrechner, 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa trzech serwerów z akcesoriami, okablowaniem, systemami operacyjnymi oraz usługą gwarancji i serwisu o jednakowej konfiguracji sprzętowej, przeznaczonych do pracy w ramach tego samego środowiska informatycznego Zamawiającego.1. Zamawiający wymaga, aby wszystkie dostarczone serwery były urządzeniami tego samego producenta, tej samej marki, modelu i generacji oraz posiadały identyczną konfigurację sprzętową, w szczególności w zakresie procesorów, pamięci operacyjnej, kontrolerów pamięci masowej, dysków, kart sieciowych, zasilaczy, układów zarządzania i wersji oprogramowania układowego. Jednolitość sprzętu jest niezbędna dla zapewnienia pełnej kompatybilności urządzeń wymaganej przez architekturę klastra serwerowego, a co za tym idzie możliwości stosowania wspólnych konfiguracji, sterowników, pakietów aktualizacyjnych, procedur administracyjnych oraz narzędzi monitorowania i zarządzania. 2. Urządzenia muszą być fabrycznie nowe i reprezentować model znajdujący się w oficjalnej ofercie producenta na dzień składania ofert. Nie dopuszcza się urządzeń odnawianych, demonstracyjnych lub powystawowych. Urządzenia muszą być dostarczone Zamawiającemu w oryginalnych opakowaniach producenta. Wszystkie elementy składowe oferowanego urządzenia muszą być wspierane przez producenta urządzenia i objęte jego gwarancją. 3. Minimum 60-miesięczna gwarancja producenta świadczona w miejscu instalacji sprzętu. 4.Wykonawca zobowiązuje się do dostawy minimum jednej sztuki Sprzętu z oprogramowaniem najpóźniej do dnia 23.12.2026 roku Wymóg jest spowodowany pilną potrzebą wymiany uszkodzonego serwera oraz możliwość sfinansowania nowego serwera z oprogramowaniem z dotacji celowej.5. Termin dostawy pozostałych serwerów z oprogramowaniem do 150 dni od daty podpisania umowy.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.