2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sportmaterialen
Beschreibung: De opdracht betreft het inspecteren, onderhouden, repareren en leveren van sportmaterialen binnen de gemeentelijke sportaccommodaties, alsmede onderhouden, leveren en verplaatsen van roulerend sportmateriaal (hierna zal de gehele opdracht worden genoemd: Sportmaterialen) De verschillende onderdelen van de opdracht hangen inhoudelijk en organisatorisch nauw met elkaar samen. De opdracht bevat de volgende onderdelen: MJOP en MJIP opstellen Inspectie sportmaterialen Reparatie sportmaterialen Levering sportmaterialen Instructie sportmaterialen Leveren roulerend sportmateriaal Didactisch en functioneel kader Logistiek, kwaliteit en beheer Instructie roulerend sportmateriaal Dossier Afspraken en Procedures (DAP), opstellen Portal- of dasboardfunctionaliteit Duurzame en circulaire inkoop van sportmaterialen De geraamde opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst is € 520.000, - over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties. De Opdrachtnemer kan aan deze verwachtingen geen rechten ontlenen. De totale maximale opdrachtwaarde onder de Raamovereenkomst, incl. een reële onzekerheidsmarge van € 60.000, -, wordt gesteld op € 580.000, - over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties. De Raamovereenkomst expireert na afloop van het contractjaar waarin de totale opdrachtwaarde van € 580.000, - wordt bereikt dan wel zodra de dan geldende einddatum van de Raamovereenkomst is bereikt.
Interne Kennung: 924568
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92600000 Dienstleistungen im Sport
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen, 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Sportmaterialen
Identificador interno: 924568
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 92600000 Servicios deportivos
Clasificación adicional (cpv): 37400000 Artículos y material deportivo, 71630000 Servicios de inspección y ensayo técnicos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 50870000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de terrenos de juegos
Clasificación adicional (cpv): 71630000 Servicios de inspección y ensayo técnicos