564499-2026 - Wettbewerb
Polen – Varia – Sukcesywna dostawa produktów leczniczych stosowanych jako środki kontrastowe
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa produktów leczniczych stosowanych jako środki kontrastowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych stosowanych jako środki kontrastowe - z podziałem na 6 części. Szczegółowe warunki realizacji i rozliczenia zamówienia określa załącznik nr 8 do SWZ –Projektowane postanowienia umowy
Interne KennungZP.055.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - IOPROMIDE
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: IOPROMIDE
Interne KennungCzęść nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający może skorzystać z opcji ilościowej oraz związanej z nią opcji czasowej wydłużającej okres realizacji o maksymalnie 6 miesięcy.
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - IOMEPROL
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - GADOPICLENOL
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: GADOPICLENOL
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - IODIXANOL
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: IODIXANOL
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 - IOVERSOL
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: IOVERSOL
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 - BARII SULFAS
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: BARII SULFAS
Interne KennungCzęść nr 6