2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa osłoniętej komory laminarnej (klasa II biohazard) przeznaczonej do laboratorium R&D”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie (wykonanie projektu technicznego), wykonanie, dostawa i uruchomienie osłoniętej komory laminarnej (klasa II biohazard) przeznaczonej do laboratorium R&D. Laboratorium R&D przeznaczone do prac z generatorami radionuklidowymi (np. 68Ge/68Ga, 99Mo/99mTc itp.) i do znakowania preparatów. 2. Szczegółowa specyfikacja oraz wymagania techniczne zostały określone w Załączniku A do SWZ.
Interne Kennung: 77/P/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa osłoniętej komory laminarnej (klasa II biohazard) przeznaczonej do laboratorium R&D