2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cesta II/499 Trebatice - Piešťany
Beschreibung: Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác na rekonštrukcii cesty II/499 v kkm 42,029 – 46,349 kumulatívneho staničenia Cestnej databanky (CDB). Nevyhnutnou súčasťou diela je aj vyhotovenie pro-jektovej dokumentácie skutočného zrealizovania stavby a porealizačného geodetického zamerania oprávnenou osobou v digitálnej aj papierovej forme. Ostatné bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001