564525-2026 - Wettbewerb
Belgien – Müllfahrzeuge – Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering van vuilniswagens voor het departement Openbare en groene ruimten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOverheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering van vuilniswagens voor het departement Openbare en groene ruimten
BeschreibungOverheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering van vuilniswagens voor het departement Openbare en groene ruimten
Interne KennungAFA/014133/SEK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1