564570-2026 - Ergebnis
Kroatien – Bauarbeiten für Anlagen am und im Meer – Radovi na Uređenju obalnog pojasa naselja Baška – Etapa 2A
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Radovi na Uređenju obalnog pojasa naselja Baška – Etapa 2A
Beschreibung: Predmet nabave su radovi na Uređenju obalnog pojasa naselja Baška - Etapa 2A Detaljan opis predmeta nabave, vrsta i opseg radova detaljno je opisan u Troškovniku te projektno-tehničkoj dokumentaciji koji se daju u prilozima ove Dokumentacije o nabavi, odnosno na linku: https://www.baska.hr/projektno-tehnicka-dokumentacija-za-radove-na-uredenju-obalnog-pojasa-naselja-baska-etapa-2a-2/ i njezin su sastavni dio. Predmetna nabava provodi se u svrhu realizacije projekta "Uređenje obalnog pojasa naselja Baška – Etapa 2A" koji se sufinancira iz sredstava Europskog fonda za regionalni razvoj (EFRR), a temeljem Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Integriranog teritorijalnog programa u financijskom razdoblju 2021. – 2027. ref.broj IP.3.2.09.0001, sklopljenog 02.05.2025. godine između Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU (Upravljačko tijelo), Središnje agencije za financiranje i ugovaranje programa i projekata EU (Posredničko tijelo za provedbu operacija), s jedne strane i Općine Baška (Korisnik). Ovim projektom staviti će se u funkciju prostori ulice Palada i kupališta uz Paladu te će se rekonstrukcijom obalnog pojasa (etapa 2A) izvršiti i opremanje urbanom opremom kao i krajobrazno uređenje, a kako bi se podigla kvaliteta življenja u Općini Baška kroz unaprjeđenje društvenih sadržaja i revitalizaciju javno-društvene infrastrukture na otvorenom.
Interne Kennung: 37/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45244000 Bauarbeiten für Anlagen am und im Meer
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave su radovi na Uređenju obalnog pojasa naselja Baška - Etapa 2A. Naručitelj za ovu javnu nabavu male vrijednosti, evidencijski broj iz Plana nabave za 2025. 37/25, provodi otvoreni postupak javne nabave po pravilima javne nabave velike vrijednosti. Detaljan opis predmeta nabave, vrsta i opseg radova detaljno je opisan u dokumentu Opis predmeta nabave, Troškovniku te projektno-tehničkoj dokumentaciji koji se daju u prilozima ove Dokumentacije o nabavi, odnosno na linku: https://www.baska.hr/projektno-tehnicka-dokumentacija-za-radove-na-uredenju-obalnog-pojasa-naselja-baska-etapa-2a-2/ i njezin su sastavni dio. Predmetna nabava provodi se u svrhu realizacije projekta "Uređenje obalnog pojasa naselja Baška – Etapa 2A" koji se sufinancira iz sredstava Europskog fonda za regionalni razvoj (EFRR), a temeljem Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Integriranog teritorijalnog programa u financijskom razdoblju 2021. – 2027. ref.broj IP.3.2.09.0001, sklopljenog 02.05.2025. godine između Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU (Upravljačko tijelo), Središnje agencije za financiranje i ugovaranje programa i projekata EU (Posredničko tijelo za provedbu operacija), s jedne strane i Općine Baška (Korisnik). Ovim projektom staviti će se u funkciju prostori ulice Palada i kupališta uz Paladu te će se rekonstrukcijom obalnog pojasa (etapa 2A) izvršiti i opremanje urbanom opremom kao i krajobrazno uređenje, a kako bi se podigla kvaliteta življenja u Općini Baška kroz unaprjeđenje društvenih sadržaja i revitalizaciju javno-društvene infrastrukture na otvorenom. Uređenje ovog dijela zahvata uključuje: potpuno uređenje parternih površina čime se postiže jedinstven vizualni identitet cijelog obuhvata, planira se djelomična korekcija obalnog ruba zbog proširenja šetnice, izgradnja novih obalnih zidova, hodnih površina šetnice i sunčališta, povećanje površina žala, uklanjanje postojećih i izgradnja novih mulića, izgradnja pristupne rampe u more za pristup moru osobama s invaliditetom i smanjenom pokretljivošću te pristupne rampe u more za pristup moru jedriličarima lokalnog jedriličarskog kluba. Kupalište postaje funkcionalnije i vizualno privlačnije. U okviru radova (čelične konstrukcije, elektroinstalaterski radovi) izvesti će se i slijedeća oprema: automatski podizni stupići, promatračnica spasioca, svlačionice, svlačionica za osobe s invaliditetom, tuševi, signalizacija, smjerokazi, oznake, detaljni opisi spomenika, rasvjeta. Predviđena je i ambijentalna rasvjeta za osvjetljavanje krošnji drveća, podne svjetiljke u zoni postojećih potoka, te diskretna rasvjeta u potezu između kolno pješačke parterne plohe i kaskada sunčališta.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22612000 Tusche, 45212230 Einbau von Umkleideräumen, 34928450 Leuchtsäulen, 34930000 Seetechnische Ausrüstung