2. Verfahren
Verfahren
Titel: EOA - Invorderen
Beschreibung: De gemeente Veendam is op zoek naar een opdrachtnemer voor het invorderen van belastingen conform de Invorderingswet bij zowel natuurlijke personen als rechtspersonen als het invorderen van andere vorderingen van de gemeente op het gebied van Sociaal Domein (SoZa), belastingen en Bedrijfsvoering. Hierbij dient de nieuwe opdrachtnemer ervaring te hebben met de uitvoering van het totale pakket aan invordering van minnelijke trajecten tot het ten uitvoering leggen van gerechtelijke uitspraken. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 2.300.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 2026-016030
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: BPKV
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75242110 Gerichtsvollzieherdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Europees openbare aanbesteding - Invorderen
Beschreibung: De gemeente Veendam is op zoek naar een partner voor het invorderen van belastingen conform de invorderingswet bij zowel natuurlijke personen als rechtspersonen als het invorderen van andere vorderingen van de gemeente op het gebied van Sociaal Domein (SoZa), belastingen en Bedrijfsvoering. Hierbij dient de nieuwe partner ervaring te hebben met de uitvoering van het totale pakket aan invordering van minnelijke trajecten tot het ten uitvoering leggen van gerechtelijke uitspraken. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 2.300.000,- exclusief BTW.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst treedt in werking op 15 januari 2027 en heeft een looptijd tot en met 14 januari 2029, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van twee (2)-maal één (1) jaar.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: EOA - Invorderen
Identificador interno: 2026-016030
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: BPKV
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 75242110 Servicios de agentes judiciales
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: