564579-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Reparatur und Wartung von Lokomotiven – Reparare instalație de măsurare și înregistrare a vitezei cu instalații de control automat al vitezei trenurilor și dispozitiv de siguranță și vigilență incorporate, tip IVMS
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reparare instalație de măsurare și înregistrare a vitezei cu instalații de control automat al vitezei trenurilor și dispozitiv de siguranță și vigilență incorporate, tip IVMS
Beschreibung: Entitatea contractantă dorește achiziționarea serviciului de reparare instalație de măsurare și înregistrare a vitezei cu instalații de control automat al vitezei trenurilor și dispozitiv de siguranță și vigilență incorporate, tip IVMS, pentru modernizarea locomotivelor diesel hidraulice de 1250 CP utilizate în activitatea de manevră prin conversie în locomotive electrice cu acumulatori. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 18 zile, entitatea contractantă răspunzând în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 11-a zi înaintea termenului limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: RO14257595-SCRL LD 10S/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50221000 Reparatur und Wartung von Lokomotiven
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Entitatea contractantă dorește achiziționarea serviciului de reparare pentru 19 instalații de măsurare și înregistrare a vitezei cu instalații de control automat al vitezei trenurilor și dispozitiv de siguranță și vigilență incorporate, tip IVMS, conform caietului de sarcini atașat documentației de atribuire.
Interne Kennung: 1