56459-2026 - Ergebnis
Tschechien – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 232 v úseku Praha hl.n. – Milovice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 232 v úseku Praha hl.n. – Milovice
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky s názvem „Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 232 v úseku Praha hl.n. – Milovice“ je zabezpečit náhradní autobusovou dopravu (dále jen „NAD“) nahrazující dočasně přerušenou nebo dočasně omezenou veřejnou drážní osobní dopravu v úseku Praha hl.n. - Milovice po dobu trvání Rámcové dohody v předpokládaném termínu od 02. 05. 2025 do 13.12.2025.
Interne KennungVZ0209275
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVZ0206017