2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aleja Grunwaldzka 6a i 8 - Opracowanie dokumentacji wielobranżowych, projektowo-kosztorysowych termomodernizacji (w tym docieplenia), renowacji (remontu) i przebudowy z wykonaniem projektu urządzeń budowlanych budynków gminnych wraz z projektem zagospodarowania terenu.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: a) opracowanie dwóch odrębnych dokumentacji wielobranżowych projektowo-kosztorysowych termomodernizacji (w tym docieplenia), renowacji (remontu) i przebudowy z wykonaniem projektu urządzeń budowlanych dla obiektów budowlanych mieszczących się w Gdańsku przy: - Alei Grunwaldzkiej 6A, dz. ew. nr 442/1, obręb nr 055, - Alei Grunwaldzkiej 8, dz. ew. nr 442/2, obręb nr 055, b) opracowanie dokumentacji wielobranżowej projektowo-kosztorysowej zagospodarowania terenu działki geodezyjnej o nr ew. 442/2 obręb nr 055 obsługujący oba budynki, c) uzyskanie rozstrzygnięć administracyjnych na prowadzenie robót budowlanych od właściwego organu administracji architektoniczno-budowlanej, umożliwiających rozpoczęcie robót budowlanych przez Zamawiającego, d) wykonanie jednorazowej aktualizacji kosztorysów inwestorskich; e) sprawowanie nadzoru autorskiego w zakresie: - stwierdzenia w toku wykonywania robót budowlanych zgodności realizacji z projektem, - uzgodnienia możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do przewidzianych w projekcie a zgłaszanych przez kierownika budowy lub inspektora nadzoru inwestorskiego i zgodnie z zawartą umową 2. Szczegóły opisano w pkt 3 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: TZ.250.060.2026.DPF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich, 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung, 71351914 Archäologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: a) opracowanie dwóch odrębnych dokumentacji wielobranżowych projektowo-kosztorysowych termomodernizacji (w tym docieplenia), renowacji (remontu) i przebudowy z wykonaniem projektu urządzeń budowlanych dla obiektów budowlanych mieszczących się w Gdańsku przy: - Alei Grunwaldzkiej 6A, dz. ew. nr 442/1, obręb nr 055, - Alei Grunwaldzkiej 8, dz. ew. nr 442/2, obręb nr 055, b) opracowanie dokumentacji wielobranżowej projektowo-kosztorysowej zagospodarowania terenu działki geodezyjnej o nr ew. 442/2 obręb nr 055 obsługujący oba budynki, c) uzyskanie rozstrzygnięć administracyjnych na prowadzenie robót budowlanych od właściwego organu administracji architektoniczno-budowlanej, umożliwiających rozpoczęcie robót budowlanych przez Zamawiającego, d) wykonanie jednorazowej aktualizacji kosztorysów inwestorskich; e) sprawowanie nadzoru autorskiego w zakresie: - stwierdzenia w toku wykonywania robót budowlanych zgodności realizacji z projektem, - uzgodnienia możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do przewidzianych w projekcie a zgłaszanych przez kierownika budowy lub inspektora nadzoru inwestorskiego i zgodnie z zawartą umową. 2. Szczegóły opisano w pkt 3 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Specyfikacji Warunków Zamówienia.