564599-2026 - Wettbewerb
Polen – Wasserzähler – „Dostawa i montaż urządzeń pomiarowo – komunikacyjnych z modułami do zdalnego odczytu wraz z dostawą i wdrożeniem stacjonarnego systemu do zdalnego odczytu”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa i montaż urządzeń pomiarowo – komunikacyjnych z modułami do zdalnego odczytu wraz z dostawą i wdrożeniem stacjonarnego systemu do zdalnego odczytu”
BeschreibungDostawa urządzeń pomiarowo — komunikacyjnych do zdalnego odczytu wraz ze stacjonarnym systemem do zdalnego odczytu
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung„Dostawa i montaż urządzeń pomiarowo – komunikacyjnych z modułami do zdalnego odczytu wraz z dostawą i wdrożeniem stacjonarnego systemu do zdalnego odczytu”
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Optionen
Beschreibung der OptionenPRAWO OPCJI. Zamawiający, działając na podstawie art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, zastrzega sobie prawo opcji polegające na możliwości rozszerzenia zamówienia o dostawę i montaż nowych wodomierzy. Dostawa i montaż nowych wodomierzy w ramach prawa opcji realizowana będzie po cenach jednostkowych za poszczególne typy/średnice wodomierzy oraz usługę montażu, określonych przez Wykonawcę w ofercie stanowiącej Załącznik nr 2 do Umowy, z uwzględnieniem ewentualnej waloryzacji wynagrodzenia na zasadach określonych w § 12 Umowy. Ceny te obejmują pełny koszt zakupu urządzenia z fabrycznie zmontowanym modułem radiowym oraz jego kompleksowego montażu wraz z oplombowaniem i wprowadzeniem danych do aplikacji montażowej. Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji wielokrotnie, poprzez składanie częściowych zamówień, przy czym łączna wartość lub ilość urządzeń zamawianych w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 30% wartości podstawowej zamówienia lub nie może przekroczyć łącznie 1000 sztuk wodomierzy DN15–DN150). Prawo opcji może być wykonane przez Zamawiającego w terminie do 5 lat, licząc od dnia podpisania Protokołu Odbioru Końcowego przedmiotu umowy (wykonania zamówienia podstawowego).