2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meervoudig bruikbare kunststof palletboxen
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om in te schrijven voor de aanbesteding van de levering van meervoudig bruikbare kunststof palletboxen. Om de levering van exact dezelfde kunststof palletboxen voor een langere tijd zeker te stellen heeft Aanbestedende dienst besloten deze opdracht op te splitsen in twee opdrachten, namelijk: - Perceel 1: Opdracht voor het ontwerpen, produceren en leveren van de matrijzen voor de bodem en deksel welke eigendom zullen worden van de Aanbestedende dienst; - Perceel 2: Opdracht voor het produceren en leveren van de meervoudig bruikbare kunststof palletboxen met gebruikmaking van de matrijzen voor de bodem en deksel. Inclusief levering van de opzetranden en het onderhoud en in goede staat houden van de matrijzen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44423330 Güterverladeplattformen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19500000 Gummi- und Plastikstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Matrijzen
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om in te schrijven op dit perceel omtrent het ontwerpen, produceren en leveren van de set matrijzen ten behoeve van de productie van meervoudig bruikbare kunststof palletboxen. Levering is inclusief de tekeningen en daarbij horende intellectueel eigendomsrechten van de matrijsontwerpen. Een complete meervoudig bruikbare kunststof palletbox, bestaat uit een deksel, bodem en opzetrand. De platen die gebruikt worden voor de opzetranden worden op basis van extrusie geproduceerd en hiervoor hoeft geen matrijs gemaakt te worden en valt dus buiten scope van deze opdracht.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Aanbestedende dienst heeft gedurende een periode van acht (8) jaar na afname van de eerste set matrijzen de mogelijkheid om nog één (1) complete set af te nemen bij de gecontracteerde Inschrijver op dit perceel. Dit in het geval de eerste set matrijzen onherstelbaar beschadigd of anderzijds niet meer bruikbaar is. Daarnaast kan deze set ook afgenomen worden als de productieaantallen dusdanig verhoogd worden waardoor een tweede set benodigd is.
Los: LOT-0002
Titel: Serieproductie
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om in te schrijven op dit perceel omtrent het produceren en leveren van de meervoudig bruikbare kunststof palletboxen op basis van de matrijzen van de Aanbestedende dienst. De meervoudig bruikbare kunststof palletboxen bestaan uit de volgende componenten met daarbij het geschatte aantal per jaar: - 9.500 Bodems (te produceren middels twin-sheet thermovormen op basis van matrijs van de Aanbestedende dienst) - 9.500 Deksels (te produceren middels twin-sheet thermovormen op basis van matrijs van de Aanbestedende dienst) - 10.750 Opzetranden in de maten: - 750 van 330 mm - 2.000 van 595 mm - 6.000 van 845 mm - 500 van 1250 mm - 1.625 van 1450 mm