564602-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Tragbare Computer – Laptop beszerzés Miskolci SzC
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laptop beszerzés Miskolci SzC
Beschreibung: Laptopok beszerzése a Miskolci Szakképzési Centrum részére (SM01-1-VET-002)
Interne Kennung: EKR001647202026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a legalacsonyabb ár szempontja alapján értékel, tekintettel arra, hogy a beszerzés tárgya konkrétan meghatározott paramétereknek megfelelő eszközök beszerzése, így további jellemzők nem befolyásolják a legelőnyösebb ajánlat kiválasztását.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Laptopok beszerzése
Beschreibung: Laptopok beszerzése a Miskolci Szakképzési Centrum részére (SM01-1-VET-002) 106 db laptop beszerzése az árazatlan eszközlistában foglalt specifikáció szerint. Ahol gyártmányra, típusra, eredetre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozott ajánlatkérő, ott a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, azzal egyenértékű termék ajánlható meg (321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése). Jelen közbeszerzési eljárás új eszközök beszerzésére vonatkozik. Az eszközök nettó egységárának tartalmaznia kell a szállítási költségeket.
Interne Kennung: EKR001647202026/1