564625-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Fällen von Bäumen – I/43 Lom Černá Hora - Těžba dřevní hmoty
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelI/43 Lom Černá Hora - Těžba dřevní hmoty
BeschreibungPředmětem plnění je těžba lesních porostů a kácení mimolesních dřevin na ploše záborů nutných pro realizaci stavby „I/43 Lom Černá Hora“. Součástí předmětu plnění je mimo těžby dřevní hmoty na pozemcích určených k plnění funkci lesa a okrajového kácení mimolesní zeleně rostoucích mimo PUPFL i doprava dříví na odvozní místo, odstranění těžebních zbytků s odvozem na odvozní místo a výkup dřevní suroviny ve vlastnictví ŘSD.
Interne Kennung03PT-006371
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
LosLOT-0001