2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svazková základní škola Mratín – Nová Ves
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve výstavbě nové svazkové základní školy Mratín – Nová Ves v obcích Mratín a Nová Ves ve Středočeském kraji. Předmětem veřejné zakázky je výstavba nové svazkové základní školy Mratín – Nová Ves včetně zpracování dokumentace pro provedení stavby, předmět veřejné zakázky bude tedy realizován metodou design & build.
Interne Kennung: VZ 07/26
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45212221 Bauarbeiten für Sportplätze, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45421151 Installation von Einbauküchen, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45342000 Errichtung von Zäunen, 45100000 Baureifmachung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve výstavbě nové svazkové základní školy Mratín – Nová Ves v obcích Mratín a Nová Ves ve Středočeském kraji. Předmětem veřejné zakázky je výstavba nové svazkové základní školy Mratín – Nová Ves včetně zpracování dokumentace pro provedení stavby, předmět veřejné zakázky bude tedy realizován metodou design & build. Areál školy v Mratíně, který tvoří polovinu kapacity svazkové školy, tvoří dvě hmoty spojené provozním krčkem, parkoviště, areálové úpravy zpevněných ploch školy se zásobováním jídelny a školní zahrada se sportovním hřištěm. Mimo hřiště je v zahradě navržena i užitná část s možností výuky přírodních oborů a ukázek zemědělství. Část areálu je oplocena. Součástí předmětu plnění je napojení na dopravní a technickou infrastrukturu a vnitroareálové rozvody inženýrských sítí. Areál školy v Nové Vsi, který tvoří polovinu kapacity svazkové školy, tvoří dvě hmoty spojené provozním krčkem, parkoviště, areálové úpravy zpevněných ploch školy se zásobováním jídelny a školní zahrada se sportovním hřištěm. Mimo hřiště je v zahradě navržena i užitná část s možností výuky přírodních oborů a ukázek zemědělství. Část areálu je oplocena. Součástí předmětu plnění je napojení na dopravní a technickou infrastrukturu a vnitroareálové rozvody inženýrských sítí.
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45421151 Installation von Einbauküchen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45212221 Bauarbeiten für Sportplätze, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45342000 Errichtung von Zäunen, 45100000 Baureifmachung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy v podobě inflační doložky. Podrobné podmínky pro vyhrazenou změnu závazku ze smlouvy jsou specifikovány v zadávací dokumentaci.