2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej dla potrzeb Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie oraz podległych jednostek organizacyjnych” w podziale na 5 części: Część 1 – RZGW Rzeszów Część 2 – Zarząd Zlewni Krosno Część 3 – Zarząd Zlewni Jasło Część 4– Zarząd Zlewni Przemyśl Część 5 – Zarząd Zlewni Stalowa Wola
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej dla potrzeb Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie oraz podległych jednostek organizacyjnych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza podziału zamówienia w ramach poszczególnych części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną albo więcej części zamówienia. O ile SWZ nie stanowi inaczej, jej zapisy stosuje się odpowiednio do wszystkich części zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp Zasady dotyczące podwykonawstwa: Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę prac związanych z rozmieszczeniem i instalacją przedmiotu zamówienia, o których mowa w art. 121 pkt. 2 ustawy Pzp. Wykonawca może powierzyć podwykonawcy wykonanie dowolnej części zamówienia. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w Formularzu oferty części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez Wykonawcę nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. W przypadku niewskazania w treści oferty Podwykonawcy, Zamawiający uzna, że Wykonawca zadeklarował realizację zamówienia bez udziału podwykonawców. Szczegółowe wymagania dotyczące podwykonawstwa zawiera wzór umowy. Zamówienie w ramach prawa opcji: Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.96.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych–zwanej dalej „ustawą Pzp”– oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39832000 Geschirrspülmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej dla potrzeb Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej dla potrzeb Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.96.2026.1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej dla potrzeb Zarządu Zlewni w Krośnie, 38-400 Krosno ul. Bieszczadzka 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej dla potrzeb Zarządu Zlewni w Krośnie, 38-400 Krosno ul. Bieszczadzka 5
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.96.2026.2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej dla potrzeb Zarządu Zlewni w Jaśle, 38-200 Jasło ul. Floriańska 112
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej dla potrzeb Zarządu Zlewni w Jaśle, 38-200 Jasło ul. Floriańska 112
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.96.2026.3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej dla potrzeb Zarządu Zlewni w Przemyślu, 37-700 Przemyśl ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej dla potrzeb Zarządu Zlewni w Przemyślu, 37-700 Przemyśl ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 6
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.96.2026.4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej dla potrzeb Zarządu Zlewni w Stalowej Woli, 37-450 Stalowa Wola ul. Jagiellońska 17
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej dla potrzeb Zarządu Zlewni w Stalowej Woli, 37-450 Stalowa Wola ul. Jagiellońska 17
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.96.2026.5