See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tapa valla jäätmejaamades vastuvõetud jäätmete käitlemine
Beschreibung: Tapa valla jäätmejäämades vastuvõetud jäätmete käitlemine. Jäätmejaamad asukohad: Tamsalu jäätmejaam (Raudtee 4, Tamsalu), Tapa jäätmejaam (Loode 32, Tapa ja kompostimisväljak (Veepuhastusjaama, Kaeva küla). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 306610-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Biolagunevate aia- ja haljastujäätmete käitlemine
Beschreibung: Tapa jäätmejaam (Loode 32, Tapa) ja kompostimisväljak (Veepuhastusjaama, Kaeva küla) kogutavate biolagunevate aia- ja haljastusjäätmete käitlemine (kood 20 02 01). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 306610-0001
Los: LOT-0002
Titel: Tava- ja ohtlike jäätmete käitlemine
Beschreibung: Tamsalu jäätmejaam (Raudtee 4, Tamsalu), Tapa jäätmejaam (Loode 32, Tapa) kogutavate tava- ja ohtlike jäätmete käitlemine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 306610-0002