564724-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Möbel und Einrichtungen – Dostawa mebli specjalistycznych na potrzeby RZGW Gliwice i jednostek podległych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mebli specjalistycznych na potrzeby RZGW Gliwice i jednostek podległych
BeschreibungSzczegółowe wymagania Zamawiającego wobec przedmiotu zamówienia określa dokumentacja postepowania, w tym: Opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1) oraz Specyfikacja asortymentowo-cenowa (załącznik nr 2).
Interne KennungC.ROZ.2710.114.2025.APS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ 1 - Dostawy mebli dla potrzeb Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach
BeschreibungSzczegółowe wymagania Zamawiającego wobec przedmiotu zamówienia w tej części określa dokumentacja postepowania, w tym: Opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1) oraz Specyfikacja asortymentowo-cenowa (załącznik nr 2).
Interne KennungC.ROZ.2710.114.2025.APS - Część 1
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ 2 - Dostawy mebli dla potrzeb Zarządu Zlewni Gliwice
Interne KennungC.ROZ.2710.114.2025.APS - Część 2
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ 3 - Dostawy mebli dla potrzeb Zarządu Zlewni Katowice
Interne KennungC.ROZ.2710.114.2025.APS - Część 3
LosLOT-0004
TitelCZĘŚĆ 4 - Dostawy mebli dla potrzeb Zarządu Zlewni Opole
Interne KennungC.ROZ.2710.114.2025.APS - Część 4