2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering ten behoeve van de gemeente Landsmeer
Beschreibung: Brandverzekering ten behoeve van de gemeente Landsmeer Ingaande op 1-1-2027 tot 1-1-2030 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie raadpleeg het Programma van Eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ingaande op 1-1-2027 tot 1-1-2030 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66515100 Fire insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66515100 Servicios de seguros de incendio
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: