564742-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung – Istandsættelse af flytteboliger, Boligforeningen AAB - Pulje Amager
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIstandsættelse af flytteboliger, Boligforeningen AAB - Pulje Amager
BeschreibungBoligforeningen AAB er en almen boligforening. Vi udlejer ca. 20.000 almene boliger fordelt på ca. 110 afdelinger i København og omegn. AAB har eksisteret siden 1912 og er Danmarks ældste og største almene boligforening.Boligforeningen AAB udbyder istandsættelse af flytteboliger for at sikre en god kvalitet, kombineret med konkurrencedygtige priser.Arbejdet omfatter malerarbejde, gulvarbejde og rengøring af flytteboliger.Tilbudsgiver kan afgive tilbud på såvel de samlede opgaver, malerarbejde, gulvarbejde og rengøring af flytteboliger, ligesom tilbudsgiver kan afgive tilbud på hver af de tre fagentrepriser.Der kan samtidig afgives tilbud på hele ”Pulje Amager”, som på én eller flere af de i alt seks delpuljer.
Interne Kennung289019647
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSe udbudsbetingelserne.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten
5. Los
LosLOT-0000