564755-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Pressen – Snížení energetické náročnosti firmy LENA - hračky, s.r.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSnížení energetické náročnosti firmy LENA - hračky, s.r.o.
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka níže uvedených technologií. Projekt „24 LENA - hračky, Snížení energetické náročnosti firmy LENA - hračky, s.r.o., Opavská 626, 74722 Dolní Benešov - výrobní technologie“, reg. č. CZ.01.04.01/01/24_049/0005566 je spolufinancován z Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost. 1) Část 1 – Dodávka 6 ks hybridních vstřikovacích lisů na plasty s úsporným pohonem 2) Část 2 – Dodávka 3 ks 3-osých manipulátorů pro hybridní vstřikovací lisy na plasty Předmětem zakázky pro každou z výše uvedených částí zakázky je rovněž doprava do místa plnění, vykládka, montáž, předání průvodní dokumentace, zaškolení zaměstnanců (obsluhy) zadavatele a vyzkoušení funkčnosti strojů.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42636000 Pressen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 – Dodávka 6 ks hybridních vstřikovacích lisů na plasty s úsporným pohonem
BeschreibungPodrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 1 je uvedena v příloze č. 3 zadávací dokumentace (resp. v příloze č. 1 kupní smlouvy pro část 1 – technické specifikaci).
Interne KennungČást 1
LosLOT-0002
TitelČást 2 – Dodávka 3 ks 3-osých manipulátorů pro hybridní vstřikovací lisy na plasty
BeschreibungPodrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 2 je uvedena v příloze č. 4 zadávací dokumentace (resp. v příloze č. 1 kupní smlouvy pro část 2 – technické specifikaci).
Interne KennungČást 2
Haupteinstufung (cpv): 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile