564765-2026 - Wettbewerb
Polen – Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste – Świadczenie usług eksperckich w zakresie oceny formalnej, finansowej i merytorycznej wniosków o płatność w ramach D.1.1.2 „Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług eksperckich w zakresie oceny formalnej, finansowej i merytorycznej wniosków o płatność w ramach D.1.1.2 „Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksperckich w zakresie oceny formalnej, finansowej i merytorycznej wniosków o płatność w ramach Inwestycji D.1.1.2 „Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungADR.250.277.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71620000 Analysen, 79111000 Rechtsberatung
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług eksperckich w zakresie oceny formalnej, finansowej i merytorycznej wniosków o płatność w ramach Inwestycji D.1.1.2 „Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksperckich w zakresie oceny formalnej, finansowej i merytorycznej wniosków o płatność w ramach Inwestycji D.1.1.2 „Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji obejmuje możliwość zwiększenia liczby wniosków objętych kompleksową usługą weryfikacji o maksymalnie 300 dodatkowych wniosków oraz możliwość zlecenia oceny pogłębionej maksymalnie do 100 wniosków o płatność, na zasadach określonych w OPZ oraz PPU.