564771-2026 - Ergebnis
Tschechien – Industrielle Kücheneinrichtungen – Rekonstrukce gastro provozu Zařízení školního stravování Přerov, školní jídelna Za Mlýnem 1 – část „Vybavení kuchyně“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce gastro provozu Zařízení školního stravování Přerov, školní jídelna Za Mlýnem 1 – část „Vybavení kuchyně“
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž strojně technologického vybavení gastro provozu školní kuchyně (dále též jako „zařízení“). Předmětem veřejné zakázky bude dodávka, montáž a zprovoznění následujícího zařízení: • elektrický konvektomat 20GN vč. kondenzační digestoře, • elektrický konvektomat 10GN vč. kondenzační digestoře, • multifunkční pánev 150 litrů, • myčka černého nádobí s rekuperací, • kondenzační digestoře ke stávajícím konvektomatům.
Interne KennungN006/26/V00007796
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungN006/26/V00007789