2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prace porządkowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzanie prac porządkowych na nw. działkach: Część I: część działki nr 113/6 obręb 0006 Kołbaskowo. Część II: część działki nr 44/4 obręb Przecław. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określają załączniki do SWZ: załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 4 - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: DZP-OS.2610.328.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać pod adresem -https://amw.ezamawiajacy.pl Oferty należy przesyłać na adres podany powyżej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kołbaskowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzanie prac porządkowych na części działki nr 113/6 obręb 0006 Kołbaskowo.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Przecław
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzanie prac porządkowych na części działki nr 44/4 obręb Przecław.
Interne Kennung: Część II