564794-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen – Usługa prowadzenia gospodarki wodno–ściekowej dla kompleksów Głębokie i Jaworze EDCA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa prowadzenia gospodarki wodno–ściekowej dla kompleksów Głębokie i Jaworze EDCA
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: ,,Usługa prowadzenia gospodarki wodno-ściekowej dla kompleksów Głębokie i Jaworze EDCA’’. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany w oparciu o opis przedmiotu zamówienia załącznik do SWZ. Zestawienie prac i inne dokumenty służące do opisu przedmiotu zamówienia należy traktować jako materiał pomocniczy. W oparciu o powyższe dokumenty Wykonawca sam określi wartość prac i przedstawi ją w formularzu ofertowym.
Interne Kennung348/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa prowadzenia gospodarki wodno-ściekowej dla kompleksów Głębokie i Jaworze EDCA
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: ,,Usługa prowadzenia gospodarki wodno-ściekowej dla kompleksów Głębokie i Jaworze EDCA’’. 1. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany w oparciu o opis przedmiotu zamówienia załącznik do SWZ. Zestawienie prac i inne dokumenty służące do opisu przedmiotu zamówienia należy traktować jako materiał pomocniczy. W oparciu o powyż-sze dokumenty Wykonawca sam określi wartość prac i przedstawi ją w formularzu ofer-towym. 2. Zamawiający żąda w okresie realizacji zamówienia, zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2023r. poz. 1465 tj.: - Wszystkie prace objęte przedmiotem umowy.
Haupteinstufung (cpv): 50510000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen und Metallbehältern