564837-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Alimente
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Alimente
Beschreibung: Furnizare zilnică de alimente la centrele rezidentiale din subordinea DGASPC Harghita. numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare sau informațiilor suplimentare în a 13-a înainte de termenul limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 72302/29.07.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Alimente ambalate
Beschreibung: Cantitatile minime si maxime ale fiecarui lot in parte sunt conform celor precizate in caietul de sarcini pe fiecare lot. Cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent sunt conform celor precizate în caietul de sarcini pe fiecare lot.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0002
Titel: Carne si produse din carne
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Lapte si produse lactate
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Paine si produse de panificatie
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck