See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNA ZESPOŁU BUDYNKÓW WYSTAWIENNICZO - EDUKACYJNYCH WRAZ Z OTOCZENIEM MUZEUM OKRĘGOWEGO W KONINIE
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest koncepcja architektoniczna zespołu budynków wystawienniczo - edukacyjnych wraz z otoczeniem Muzeum Okręgowego w Koninie przy ul. Muzealna 6 w Konin – Gosławice
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KONKURS REALIZACYJNY, DWUETAPOWY NA KONCEPCJĘ ARCHITEKTONICZNĄ ZESPOŁU BUDYNKÓW WYSTAWIENNICZO - EDUKACYJNYCH WRAZ Z OTOCZENIEM MUZEUM OKRĘGOWE W KONINIE