2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dierenopvang en -vervoer Gemeente Veenendaal 2026- 2035
Beschreibung: Het aannemen van meldingen, de registratie hiervan en het vervoeren van dieren en het verlenen van eerste zorg, van gevonden (gezelschaps)dieren in de gemeente Veenendaal. 1.000.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85210000 Haustierzuchten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hoofdperceel
Beschreibung: Gehele tender. 1000000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen